Z satysfakcją informujemy, że Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej SOKRATES R. Małecka, M. Małecki sp. komandytowa decyzją Ministra Zdrowia z dnia 18 lipca 2022 r. uzyskał CERTYFIKAT AKREDYTACYJNY dla podstawowej opieki zdrowotnej.

Należy zaznaczyć, że nasz podmiot już po raz drugi uzyskał CERTYFIKAT AKREDYTACYJNY i posiada go nieprzerwanie od 2019 r.

Otrzymanie certyfikatu akredytacyjnego oznacza spełnianie najwyższych standardów w zakresie organizacji, bezpieczeństwa i jakości udzielanych świadczeń zdrowotnych.

Certyfikat2022

 Placówki NZOZ Sokrates udzielają świadczeń zdrowotnych dla uchodźców z Ukrainy między innymi w zakresie: porad lekarskich, ustalania indywidualnego kalendarza szczepień ochronnych dla dzieci i młodzieży, realizacji szczepień ochronnych oraz szczepień p/COVID-19.

Заклади NZOZ Sokrates надають медичні послуги для біженців з України, зокрема: медичні консультації, встановлення індивідуального графіка
профілактичних щеплень дітей та підлітків, проведення профілактичних щеплень та щеплень проти COVID-19.

Od dnia 16.12.2021 rozpoczynamy szczepienia najmłodszej grupy wiekowej 5-11 lat.

Szczepienia odbywają się na terenie przychodni podstawowej opieki zdrowotnej.

Do szczepienia kwalifikuje lekarz.

Tak jak dotychczas szczepimy pacjentów we wszystkich innych grupach wiekowych.

Dla pacjentów pełnoletnich jest również możliwe szczepienie przeciw grypie.
 

Szanowni Państwo
Drodzy Pacjenci

Informujemy uprzejmie, że w trosce o Państwa bezpieczeństwo oraz komfort w NZOZ Sokrates jest już dostępna rejestracja online (24H) na wizyty do lekarzy, bez konieczności telefonowania, czy osobistego przychodzenia celem zarejestrowania się. Aby móc korzystać z rejestracji online należy założyć konto w systemie PSIM (Podkarpacki System Informacji Medycznej). Szczegółowa instrukcja, w jaki sposób założyć konto znajduje się pod linkiem:

Jak założyć konto i subkonto w PSIM

Nowo założone konto jest nieaktywne i wymaga tzw. autoryzacji. Można ją zrealizować jedną z następujących metod:

  • wykorzystując posiadany Profil Zaufany

lub

  • korzystając z pomocy Personelu naszej Przychodni.

Posiadając konto w PSIM można również założyć subkonto dla osób, które pozostają pod opieką prawną posiadacza konta (np. można założyć subkonta dla dzieci).

Chcąc zarejestrować dziecko należy utworzyć dla niego subkonto.

Posiadając aktywne konto w systemie PSIM uzyskujemy możliwość samodzielnej rejestracji na wizytę do lekarza. Szczegółowa instrukcja, w jaki sposób zarejestrować się na wizytę znajduje się pod linkiem:

Jak zarejestrować się na wizytę

Dost plus loga

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej SOKRATES R. Małecka, M. Małecki sp. k. z siedzibą w Rzeszowie jest grantobiorcą projektu pn. Dostępność Plus dla Zdrowia, który finansowany jest Funduszy Europejskich. Nasza placówka otrzymała grant w wysokości 719 261,48 zł
na poprawę dostępności świadczeń dla osób ze szczególnymi potrzebami.

 

Dzięki temu dofinansowaniu ta grupa naszych pacjentów będzie mogła między innymi:

  • umówić wizytę on-line
  • łatwiej dostać się z zewnątrz do placówki,
  • łatwiej poruszać się po terenie przychodni,
  • w prosty i czytelny sposób uzyskać informacje.

Więcej informacji o Funduszach Europejskich dla ochrony zdrowia dostępnych jest na stronie internetowej www.zdrowie.gov.pl.