Informacje o NZOZ SOKRATES, Przychodni Rodzinnej nr 1 w Rzeszowie, ul. Siemiradzkiego 4 zwaną dalej Przychodnią.

Przychodnia znajduje się przy ul. Siemiradzkiego 4 w Rzeszowie.

Zdjęcie przychodni Sokrates na ulicy Siemiradzkiego 4 w Rzeszowie

Numer telefonu na Recepcję to: 17 853 35 76 lub 17 850 72 52 lub 506 709 143.

Adres poczty elektronicznej Recepcji to Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Główne wejście do budynku Przychodni znajduje się od ulicy Siemiradzkiego. Przy wejściu znajduje się podjazd dla osób z niepełnosprawnościami oraz osób starszych oraz parking dla rowerów. Z boku budynku Przychodni są wyznaczone miejsca parkingowe dla osób niepełnosprawnych.

Zdjęcie przychodni Sokrates na ulicy Siemiradzkiego 4 w Rzeszowie wraz z głównym wejściem

W budynku Przychodni znajdują się toalety dla osób  niepełnosprawnych. Toalety dla osób niepełnosprawnych oznaczone są takim znakiem: WC dla niepełnosprawnych.

wózek.png

W budynku Przychodni korytarze i drzwi są odpowiednio szerokie, by można było poruszać się po budynku na wózku inwalidzkim.

W Przychodni zajmujemy się leczeniem osób dorosłych i dzieci. Leczenie z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej prowadzą lekarze rodzinni a pomagają im w tym pielęgniarki i położna.

Szczepimy wtedy kiedy trzeba dzieci, młodzież i dorosłych.

Na wizytę można się zarejestrować osobiście lub przez kogoś bliskiego, można też zadzwonić na numer: 17 853 35 76 lub przesłać wiadomość na adres elektroniczny: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

IMG 20220614 WA0002